TDI - Akademia Nurkowa

Przejdź do treści

Menu główne:

Kursy i szkolenia > Nasza Oferta
TDI jest największą techniczną organizacją nurkową na świecie. Jako jedna z pierwszych organizacji treningowych wprowadziła szkolenia nurkowe na mieszaninach nurkowych i obiegach zamkniętych. TDI jest postrzegana jako innowator nowych technik i programów nurkowych, które wcześniej nie były dostępne ogółowi. Szkolenie w TDI umożliwia nurkom zobaczenie takich wraków jak Andrea Doria, Luisitania i Prince of Wales. Nurkowie TDI dokonują eksploracji podwodnych jaskiń w Hiszpanii, Australii i Meksyku. Płetwonurkowie TDI asystowali jako nurkowie zabezpieczający, podczas bicia rekordu świata w nurkowaniu, na zatrzymanym oddechu w Morzu Czerwonym.
TDI kładzie nacisk na wysoką jakość szkolenia na całym świecie. Oznacza to, że Twój instruktor udokumentował swoje doświadczenie i wiedzę, zanim uzyskał uprawnienia do szkolenia Ciebie. Będąc kandydatem na Instruktora wiesz, że Twój Instruktor Trener przeszedł przez najwyższy poziom szkolenia jaki TDI oferuje.
TDI oferuje najwyższy poziom jakości szkolenia w oparciu o najnowsze materiały z najnowocześniejszymi informacjami i technikami. Materiały TDI są pisane przez autorów, którzy wykonują nurkowania opisywane przez siebie.
Intro to TECH500złwprowadzenie
Nurkowanie podlodowe500złkurs
Solo Diver500złkurs
Rescue&CPROx1st
560złkurs
CPROx1st
500złkurs
Sidemount500zł kurs
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego